Co nabízíme:

  • Klantang ANV
  • Herní skill
  • Týmovou hru
  • Aktivitu hráčů
  • Pohodový klan
  • Pomoc a radu

Naší ambicí není být profi "CW" ani bezejmenný "FF" klan. Stejně tak, jako kdysi EHW, chceme stavět na pověsti výlučnosti a jedinečnosti. ANV je totiž značka, která je nerozlučně svázaná s historií (nejen) CZ/SK wotkařské scény. Snažíme se skloubit CW přístup a brát seriózně ofenzívy, kampaně, strongholdy, ale zároveň si zachováváme FF aspekt, kdy základem klanu je a vždy bude to, jak klan šlape jako komunita, jak se chovají jeho členové a že není jen ofenzívou hráč živ, ale i dobrá četa, nebo hejt na TS při hraní ranked je důležitý aspekt klanového života. Konec konců, beztak jsme všichni nejaktivnější na fóru, kde od jeho vzniku jsme do této chvíle stihli nastřádat skoro 60 tisíc postů. Víte jak, Verba non Acta.


Ofenzívy / Kampaně

Pravidelné zápolení o zdroje a prestiž s top klany na serveru. Ať už jde o pravidelné ofenzívy s puštěnými bonusy, nebo občasné výlety na mapu s vidinou tanku.
 

Strongholdy

Do příchodu ofenzív byly SH naší hlavní klanovou aktivitou. Nyní se čím dále více používají k záplatovaní finančních rezerv naších členů. Bonusy máme na TX úrovni a nešetříme jimi.

Čety

I po spojení se udržel trend "každý s každým", a proto stále není problém vyzvat kohokoliv na TS ke společné hře, dobře se pobavit a ještě ovládnout random aktivní hrou a skillem.

Prestiž

Klantag ANV je výsadou i závazkem. Zakládáme si na morální integritě, vyspělém chování a přátelském duchu. Že ale nejsme banda starých sucharů denně dokazují naší streameři. (: